Het dagelijks bestuur van de Fietsvierdaagse Venray:

Voorzitter (vacature)

Johan Philipsen
Penningmeester
j.philipsen@fietsvierdaagse-venray.nl

Yvonne Jeuken
Secretaris
y.jeuken@fietsvierdaagse-venray.nl


Overige bestuursleden :

Noud Gielens
Takenpakket oa: Verkeerszaken – Verkeersregelaars – Materialen
n.gielens@fietsvierdaagse-venray.nl

Anita Classens
Takenpakket: o.a: Sponsoring – Algemene ondersteuning
a.classens@fietsvierdaagse-venray.nl

Martin Wijnhoven
Takenpakket: Algemene ondersteuning
m.wijnhoven@fietsvierdaagse-venray.nl

Ernst-Jan Kleinbussink
Takenpakket o.a: Pr – Site – Nieuwsbrief
e.kleinbussink@fietsvierdaagse-venray.nl

Erelidmaatschap:  

Jan Kreutz
Ere -Voorzitter (31 jaar voorzitter van de Stichting Fietsvierdaagse Venray geweest)

Terug naar startpagina ⇑