Het dagelijks bestuur van de Fietsvierdaagse Venray:

Jan van Stelten
Voorzitter
j.vanstelten@fietsvierdaagse-venray.nl

Johan Philipsen
Penningmeester
j.philipsen@fietsvierdaagse-venray.nl

Yvonne Jeuken
Secretaris
y.jeuken@fietsvierdaagse-venray.nl


Overige bestuursleden :

Noud Gielens
Takenpakket oa: Verkeerszaken – Verkeersregelaars
n.gielens@fietsvierdaagse-venray.nl

Leo Willems
Takenpakket o.a: Routes – Materiaal
l.willems@fietsvierdaagse-venray.nl

Michel Thomassen
Takenpakket o.a: Pr – Site – Nieuwsbrief
m.thomassen@fietsvierdaagse-venray.nl

Pierre Houben
Takenpakket: o.a: Sponsoring – Algemene ondersteuning
p.houben@fietsvierdaagse-venray.nl

Martin Wijnhoven
Takenpakket: Algemene ondersteuning
m.wijnhoven@fietsvierdaagse-venray.nl

 

 

Erelidmaatschap:  

Jan Kreutz
Ere -Voorzitter (31 jaar voorzitter van de Stichting Fietsvierdaagse Venray geweest)

Terug naar startpagina ⇑